Področno tekmovanje v alpskem smučanju in deskanju

Deli vsebino ...
Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page
8. marca je na Golteh potekalo področno tekmovanje v alpskem smučanju in deskanju na snegu. Med udeleženci tekmovanja so bili tudi zreški učenci, ki so šolo odlično zastopali. Zlato obarvana je bila Tara Mrzdovnik v kategoriji starejših deklic veleslalom. Na najvišjo stopničko je stopil tudi Nejc Belak v konkurenci starejših dečko deskarjev na snegu. Na zmagovalnem odru se mu je prav pridružil Alen Črešnar z odličnim 3. mestom. V kategoriji starejših dečkov v veleslalomu so se izkazali še Vito Tinče s 5. mestom, Aljaž Švab 9. mesto in Tilen Lamut 10. mesto. Vsi zgoraj omenjeni tekmovalci so se uvrstili na državno tekmovanje v smučanju in deskanju.
Ekipa starejših dečkov in deklic so v ekipnem seštevku tekmovanja osvojili 1. mesto (Tara Mrzdovnik, Julija Kejžar, Vito Tinče in Aljaž Švab)