Skoči na glavno vsebino

Področno atletsko tekmovanje v Celju

V torek, 28. 5., je bilo v Celju atletsko tekmovanje. Mladi športniki iz celotne regije so se pomerili v različnih disciplinah.

Kljub neugodnim vremenskim razmeram so naši učenci pokazali izjemno predanost, borbenost in vztrajnost. Dosegli so odlične rezultate.

Bronasti medalji sta si priborila LANA GORENAK in ALEN STAROVASNIK v teku na 60 m. Za las sta zgrešila stopničke  MIHAEL JEROVŠEK v  skoku v višino in MARCEL PISNIK v skoku v daljino. Odlično 5. mesto so dosegli JAKA KLINČAR v metu vorteksa, PIKA KLAJNE v skoku v daljino in JULIJA GRIČNIK v teku na 300 m.

Našo šolo so zastopali tudi: Blaž Lukač (tek na 60 m), Mark Stanislav Pirnat (skok v daljino), Gašper Berginc (skok v višino), Tai Adamić (tek na 300 m), Nina Bornšek (tek na 300 m), Ivana Jančič (tek na 600 m), Domen Orož (skok v daljino), Timotej Fijavž (tek na 60 m), Virgil Kotnik (tek na 300 m), Andraž Trtnik (tek na 1000 m), Maša Polegek (skok v daljino), Veronika Jančič (suvanje krogle) in Pija Golenač (tek na 300 m).

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem.

Aktiv športa

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost