SREBRO na državnem tekmovanju iz biologije

Na šolskem tekmovanju iz znanja biologije je tekmovalo  13 učencev iz osmih in devetih razredov. 7 jih je prejelo bronasto Proteusovo priznanje: Ema Gačnikar, Gala Lešek, Andraž Trtnik, Eva Hren, Eva Koprivnik, Klara Založnik in Mila Šonc.

Osmošolki Eva Koprivnik in Eva Hren , ter devetošolki Klara Založnik in Mila Šonc so zbrale največ in dovolj točk, da so se lahko v začetku decembra udeležile državnega tekmovanja. Vse štiri tekmovalke so se izjemno zavzeto in odgovorno pripravljale na tekmovanje in tako pridobile ogromno znanja, ki so ga pokazale z uspešnim reševanjem zahtevnih tekmovalnih nalog.

Med njimi je največ točk osvojila Mila Šonc, ki je na državnem tekmovanju iz biologije osvojila srebrno Proteusovo priznanje.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem.

Mentorica Katja Maček