Ciciveselošolski dan in obisk Katje Preša

Učenci drugih razredov so skozi vso šolsko leto pridno obiskovali Cici Veselo šolo. Cici Vesela šola vsak mesec obravnava zanimivo, premišljeno izbrano temo. Predstavlja različna področja: kulturno in estetsko vzgojo, socialno učenje, šport, družboslovje, naravoslovje, tehniko. Konec maja je potekalo 28. Ciciveselošolski dan, kjer so učenci reševali imenitne ciciveselošolske vprašalnike. Cici vesela šola je vseslovenski preizkus znanja, ki ne spodbuja tekmovalnosti, temveč raziskovanje in sodelovanje. Vsak sodelujoč otrok je za svojo prizadevnost dobil Cici pohvalo. Ker se je naša šola tako številčno odzvala na Cici Veselo šolo, so nas z uredništva Ciciban nagradili z obiskom pripovedovalke Katje Preša. Pripovedovalka nam je pripovedovala strašljive zgodbe. Vsak učenec pa je prejel tudi svoj izvod revije Ciciban.

Mentorica Cici Vesele šole: Nina Vajt