Moj ŠPORT, moja POT, moja ŠOLA ŽIVLJENJA

Učitelji in učenci OŠ Zreče smo v ponedeljek, 25. 4., soustvarili občinsko prireditev s podelitvijo priznanj najboljšim športnikom z naslovom Moj ŠPORT, moja POT, moja ŠOLA ŽIVLJENJA.

Pevski zbor je pod dirigentsko palico Mitje Krajnca zapel Zdravljico, Zemlja pleše in Dan ljubezni, sedmošolka Daša Ana Vidaček Tople oči, Neža Laporšek pa je suvereno prevzela vlogo sovoditeljice večera. Tako smo se z večnimi melodijami sprehodili skozi rezultate in dosežke naših športnikov, ki so se s tem dogodkom prav tako zapisali v večnost. Obenem smo skupaj spoznali, da v športu ni nujno postati mojster, dovolj je že to, da tam najdemo občutke lastne vrednosti.

Zdaj vemo, da je šport, kot življenje samo, včasih tudi hoja navzdol. Lepo smo se imeli.