Teden otroka med prvošolci

Prvošolčki smo v tednu otroka igri in sprostitvenim dejavnostim namenili še več časa kot običajno.  Z veseljem smo se odpravili na naš prvi pohod na Brinjevo goro. Na poti smo opazovali značilnosti jeseni ter prisluhnili zvokom narave. Na vrhu smo si privoščili malico, ter se na poti nazaj ustavili pr cerkvi svete Neže, kjer smo iskali, ter našli sladek zaklad.

V tem tednu nas je obiskal tudi policist, s katerim smo se sprehodili po šolski okolici, ponovili pravila, ter večkrat varno prečkali cesto. Policistu smo lahko zastavili več vprašanj, na katera nam je z veseljem odgovoril.

V tem tednu smo se veliko igrali, risali, plesali, izdelovali glasbila, peli, spoznavali stare otroške igre, sodelovali pri projektu Vesele nogavičke, ter z zabavnimi dejavnostmi urili naše prstke in telo.

Ob koncu tedna, pa  smo si z navdušenjem ogledali risanko o jeseni.