POSEBNO OBVESTILO – Delo na daljavo

Spoštovani starši,

čas nam ni naklonjen, pa vendar se moramo soočiti s trenutno situacijo.

Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, v osnovnih šolah vzgojno-izobraževalno delo izvaja prilagojeno.

Učenci od vključno 6. do 9. razreda se izobražujejo na daljavo. Za učence od 1. do 5. razreda poteka pouk kot do sedaj v šoli.

V šoli smo za potrebe šolanja od doma za učence izvedli tehniški dan, kjer so praktično preizkusili delo na daljavo.

Učenci do spletnih učilnic dostopajo na šolski spletni strani: MENI ZA UČENCE -> E-UČILNICA oziroma na priloženi povezavi: https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=1173

Delo na daljavo nadomešča klasični pouk, zato so učenci dolžni opravljati naloge redno in vestno.

V tem času ne pozabite na upoštevanje priporočil NIJZ in ostanite zdravi.