Tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni

Deli vsebino ...
Share on FacebookTweet about this on TwitterPrint this page

V petek, 11. 10. 2019, je potekalo 21. tekmovanje v znanju o sladkorni bolezni. Učenci naše šole se zavedajo pomena zdravega načina življenja in s pripravami na tekmovanje so prejeli znanje, ki jim bo koristilo vse življenje. Odlično znanje so na šolskem tekmovanju pokazale naslednje učenke in tako prejele bronasto priznanje: Gabrijela Goleš, Lucija Klančnik, Sofija Mrzdovnik, Zara Bičanić in Lana Ribič. Lana Ribič, Sofija Mrzdovnik in Zara Bičanić pa bodo našo šolo zastopale 16. novembra na državnem tekmovanju. Dobitnicam priznanj iskreno čestitamo, dekletom, ki bodo zastopale našo šolo na državnem tekmovanju, pa želimo, da bi tudi tam pokazale veliko znanja.

Mentorica: Nina Vajt

Morda vam bo všeč tudi...